دکتر اله یاری شهردار پرند، ظهر امروز به همراه معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری از مرکز شهربانو، نخستین مرکز تخصصی بانوان پرند بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ دکتر اله یاری در این بازدید گفت: امروزه نقش بانوان گرامی برای دست یافتن به جامعه ای پویا، مترقی و توسعه یافته بر کسی پوشیده نیست و بخش قابل توجهی از پیشرفت جوامع و به تبع آن توسعه همه جانبه، مدیون بانوان است.

شهردار پرند افزود: بانوان همواره نقش بی بدیلی در پویایی و رشد جوامع ایفا نموده اند و شهرداری پرند با عنایت به این امر مهم، نخستین مرکز تخصصی بانوان را با رویکرد توانمندسازی و ارتقای سطح جامعه در حوزه های مختلف، احداث و مورد بهره برداری قرار داده است.

دکتر اله یاری همچنین در بازدید از کارگاه خیاطی، قالی بافی، مشاوره خانواده و کودک، گالری عفاف و حجاب، آتلیه نقاشی و سالن ورزشی مرکز شهربانو، بر ارتقا و تقویت فعالیت های این مرکز تاکید و نکاتی را در این راستا بیان نمود.

گفتنی است، مرکز شهربانو شهرداری پرند نخستین مرکز تخصصی بانوان در سطح منطقه و جنوب غرب استان تهران به شمار می رود که سال گذشته به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر افتتاح گردید.

مرکز شهربانو پرند، در بلوار امام خمینی ره (چهارباغ) نبش خیابان البرز جنوبی واقع شده و علاقه مندان جهت شرکت در کلاس های آموزشی و برنامه های این مرکز، می توانند به نشانی فوق مراجعه نمایند.