شهردار پرند از اهتمام جدی برای تکمیل و به سرانجام رساندن پروژه های عمرانی خبر داد و گفت: چندین پروژه عمرانی را در دست اجرا داریم که در مدت باقی مانده با تمام توان برای تکمیل آنها تلاش خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ دکتر اله یاری شهردار پرند که روز گذشته به عنوان شهردار منتخب رباط کریم برگزیده شد، در خصوص ادامه فعالیت در شهر پرند گفت: تا زمان تایید و صدور حکم از سوی استانداری محترم، با تمام توان و ظرفیت، به مانند دو سال گذشته در خدمت مردم شریف و فهیم پرند خواهم بود.

شهردار پرند با اشاره به پروژه های عمرانی در دست اجرا، تصریح کرد: چندین پروژه نظیر شهربازی فدک، مجتمع ساماندهی مشاغل مزاحم، پل های هوایی عابر پیاده و روکش آسفالت مکانیزه معابر و … را در دستور کار داریم که با جدیت پیگیر تکمیل و بهره برداری از آنها تا یک ماه آینده هستیم.

دکتر اله یاری همچنین در خصوص پروژه ملی و شاخص مترو پرند، اظهار داشت: طی دو سال گذشته پیگیری و همکاری های متعددی با کارفرمای این پروژه که شهرداری تهران است، داشته ایم و این همکاری ها همچنان با قدرت ادامه خواهد داشت.

شهردار پرند ضمن قدردانی از حمایت ها و ابراز لطف شهروندان پرند و اعضای محترم شورا، خاطر نشان کرد: در این مدت هر نوع همکاری و کمکی که لازم بوده برای تکمیل مترو پرند انجام داده و می دهیم و امیدواریم تا یک ماه آینده با افتتاح این پروژه، کام مردم عزیز پرند شیرین شود.