دکتر اله یاری در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرداری و شورای اسلامی پرند گفت: امروز 4 پروژه مهم و مورد نیاز شهروندان در حوزه های مختلف افتتاح و کلنگ زنی شد تا روند توسعه زیرساخت ها بدون توقف ادامه یابد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ دکتر اله یاری در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد امام جمعه تهران و سایر مسئولان برگزار شد، بیان داشت: #پارک_یک_هکتاری سعدی در فاز 3 و همچنین اولین #میدان_میوه_و_تره_بار در این فاز امروز افتتاح گردید تا بخشی از نیازهای مهم شهروندان مرتفع شود.

شهردار پرند افزود: با توجه به تازه تاسیس بودن شهر پرند، این شهر با کمبود امکانات و سرانه ها مواجه است و در همین راستا پس از واگذاری مدیریت فاز 3 به شهرداری، چندین پروژه عمرانی و زیرساختی در این فاز احداث و افتتاح گردید و امروز نیز کلنگ مجموعه #ورزشی_چند _منظوره استاندارد با امکاناتی نظیر زمین فوتسال، والیبال، تنیس، بدمینتون و … در فاز 3 بر زمین زده شد و روند احداث آن به سرعت در دستور کار قرار می گیرد.

دکتر اله یاری تصریح کرد: یکی دیگر از نیازهای مبرم شهر پرند توسعه آتش نشانی و خدمات ایمنی است و بر همین اساس پنجمین #ایستگاه_آتش_نشانی در فاز 4 کلنگ زنی و به زودی روند ساخت آن آغاز می شود.

شهردار پرند در ادامه گفت: به زودی نیز شاهد افتتاح #مسیر_دسترسی از میدان آزادی به جاده قدیم پرند ساوه خواهیم بود که موجب کاهش بار ترافیکی و رفع این معضل چند ساله در پرند می شود.

دکتر اله یاری همچنین از اتمام مطالعات و کلنگ زنی #دریاچه_مصنوعی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با تمام توان و با استفاده از فرصت های سرمایه گذاری به دنبال آن هستیم که پروژه عظیم و شاخص دریاچه مصنوعی را به زودی کلنگ زنی و روند احداث این پروژه را آغاز نماییم.

سکاندار مدیریت شهری پرند ضمن قدردانی از همراهی اعضای شورا، فرماندار و سایر دستگاه مسئول، گزارشی از فعالیت های چشمگیر شهرداری طی 18 ماه اخیر ارائه داد و گفت: مهمترین هدف شهرداری پرند، رضایتمندی مردم است و تمام توان خود را برای تحقق این امر مهم  و بهبود سرانه ها و زیرساخت ها بکار گرفته ایم.