شمار پروژه های عمرانی شهرداری و شورای اسلامی شهر پرند به 40 پروژه رسید

شهردار پرند از افتتاح و بهره برداری 3 پروژه مهم و مورد نیاز شهروندان در روز سه شنبه 18 مهر ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ دکتر اله یاری با تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: مجتمع ساماندهی مشاغل مزاحم، شهربازی فدک و پل هوایی عابر پیاده، فردا افتتاح و به بهره برداری می رسند.

شهردار پرند افزود: مجتمع ساماندهی مشاغل مزاحم به مساحت 5200 متر مربع در میدان آزادی احداث شده و هدف آن کاهش ترافیک، جلوگیری از آلودگی صوتی و بصری و ساماندهی بخشی از مشاغل سطح شهر به ویژه مشاغل فعال در بلوار امام خمینی ره (چهارباغ ) است.

دکتر اله یاری در ادامه گفت: ایجاد فضاهای تفریحی برای کودکان و نوجوانان، یکی از الزامات مهم جهت ارتقای سطح نشاط اجتماعی و پویایی جامعه است و از همین رو شهرداری و شورای اسلامی پرند برای کاهش کمبودها در این حوزه، شهربازی مجهز پارک فدک را در قالب پروژه سرمایه گذاری احداث نموده که فردا به افتتاح می رسد.

شهردار پرند افزود: احداث پل هوایی رمپی عابر پیاده در مقابل ایستگاه مترو و ریل باس نیز از دیگر پروژه های سرمایه گذاری شهرداری پرند است که با هدف کاهش ترافیک و افزایش ایمنی تردد عابرین، احداث و فردا به بهره برداری می رسد.

دکتر اله یاری ضمن قدردانی از حمایت های اعضای شورای اسلامی پرند، خاطر نشان کرد: تمام تلاش بنده، شورای محترم و همکارانم در شهرداری بر آن بوده که به دور از هرگونه شعار و وعده و با اولویت بندی پروژه ها، بخشی از کمبود ها و مشکلات زیرساختی را در حوزه های مختلف مرتفع نماییم که ماحصل آن اجرای 40 پروژه مهم و موردنیاز شهروندان طی این دو سال بوده است.